Odeslat stránku e-mailem

Navigace

Obsah

Sportovec města Hluk

je anketa, ve které jsou pravidelně od roku 2011 oceněni zasloužilí hlučtí sportovci a funkcionáři do Síně slávy. Dále se oceňuje pětice nejlepších jednotlivců, trojice kolektivů a od roku 2014 rovněž mladí talenti. Od roku 2018 se začala oceňovat rovněž kategorie Kolektivy - práce s mládeží. Nepravidelně se rovněž uděluje speciální cena jednotlivci nebo kolektivu.
O pořadí rozhodují předsedové hluckých sportovních oddílů a členové sportovní komise města Hluk.
Slavnostní vyhlášení se každoročně koná poslední lednový pátek na hlucké tvrzi.

Webové stránky

Síň slávy hluckého sportu

2017: Pavel Dohnal (volejbal), Jaroslav Soviš (atletika), Ladislav Straka (fotbal), Antonín Ševčík (fotbal), František Štefaník (fotbal)

2016: Andrea Botková (stolní tenis), Hana Chytilová (aerobik), Zdeněk Malůšek (fotbal), Stanislav Sadílek (fotbal), Roman Vinca (basketbal)

2015: Josef Fanta (stolní tenis), Miroslav Hubáček (basketbal, atletika), Vojtěch Prajza (fotbal), František Směšný (fotbal), Pavel Soviš (fotbal)

2014: Zdeněk Horák (fotbal), Antonín Kočí (fotbal), Štěpán Pospíšek (stolní tenis), Radko Řehák (fotbal), Stanislav Vyskočil (fotbal)

2013: Jiří Hrabovský (fotbal), Jan Julínek (fotbal), Jaroslav Machala (basketbal), Antonín Ratajský (volejbal), Marie Vavřínková (mažoretky)

2012: Iveta Mitáčková (kulturitika), Zdeněk Botek (stolní tenis, TJ), Jaroslav Jurča (stolní tenis), František Podlas (fotbal), Antonín Zlínský (fotbal)

2011: Dušan Dobeš (atletika), Otakar Konečný (TJ), František Machálek (volejbal), Jan Nováček (stolní tenis), Milan Prajza (fotbal), František Ratajský (atletika, fotbal)

Výsledky jednotlivých ročníků

2017:

Jednotlivci:
1. Jan Dohnal (fotbal)
2. Dušan Tesařík (armwrestling)
3. Tomáš Olbert (florbal)
4. Klára Nováková (mažoretky)
5. Tomáš Martiš (fotbal)

Jednotlivci – speciální cena:
Veronika Dufková (tanec)

Kolektivy:
1. Florbalové „A“ družstvo mužů
2. Armwrestling
3. Fotbalové „A“ družstvo mužů

Talenti:
Anna Gálová (florbal)
Adam Konečný (fotbal)
Vanesa Zlínská (fotbal)

Talenti – speciální cena:
Antonie Beníčková (basketbal)
Filip Hájek (judo)

Kolektivy – práce s mládeží:
Basketbalová přípravka
Mažoretky Mazlinky
Fotbal – mladší žáci

2016:

Jednotlivci:
1. Jan Dohnal (fotbal)
2. Vojtěch Duda (florbal)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Josef Fojtík (fotbal)
5. Václav Vaculovič (armwrestling)

Kolektivy:
1. Fotbalové „A“ družstvo mužů
2. Florbalové „A“ družstvo mužů
3. Mažoretky

Talenti:
Matěj Pančík (fotbal)
Klára Malíková (stolní tenis)
Martin Polách (florbal)
Václav Kremr (fotbal)
David Matejka (florbal)

Speciální cena:
Fotbalová starší přípravka

2015:

Jednotlivci:
1. Markéta Ševčíková (stolní tenis)
2. Radek Bihari (fotbal)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Richard Podškubka (florbal)
5. Jaroslav Štůsek (armwrestling)

Kolektivy:
1. Mažoretky Mazlinky 
2. Fotbalové družstvo starších žáků 
3. Florbalové „A“ družstvo mužů 

Talenti:
Zdeněk Frühauf (fotbal)
Aleš Hubáček (florbal)
Adam Koníček (fotbal)
Nikol Krůzová (armwrestling)
Lukáš Schuster (stolní tenis)
Ctibor Tichopádek (florbal)
David Zlínský (fotbal)

Talenti - speciální cena:
Samuel Hájek (judo)
Filip Jozefák (řecko-římský zápas)

2014

Jednotlivci:
1. Dušan Tesařík (armwrestling) 
2. Alexandr Machala (fotbal) 
3. Ondřej Plaček (basketbal)
4. Lenka Vojtková (armwrestling) 
5. Monika Vybíralová (stolní tenis) 

Kolektivy:
1. Florbal „A“ družstvo mužů
2. Fotbal „A“ družstvo mužů 
3. Armwrestling

Speciální cena:
Marek Omelka (motosport)

Talenti:
Vojtěch Dohnal (stolní tenis)
Pavel Frűhauf (fotbal)
Pavlína Pučíková (mažoretka)
Václav Škorec (fotbal)
Václav Vaculovič (armwrestling)

2013

Jednotlivci:
1. Dušan Tesařík (armwrestling) 
2. Zdeněk Botek (fotbal) 
3. Martin Zalubil (fotbal) 
4. Aneta Kučerová (stolní tenis) 
5. Robin Kollár (florbal) 

Kolektivy:
1. Fotbal „A“ družstvo mužů 
2. Florbal „A“ družstvo mužů 
3. Armwrestling 

Talenti:
Martin Frühauf (fotbal)
Antonín Mitáček (stolní tenis)
Tomáš Ševčík (fotbal)
Aneta Ševčíková (mažoretka)

2012

Jednotlivci:
1. Aneta Kučerová (stolní tenis)
2. Jaroslav Štůsek (armwrestling)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Ondřej Machala (fotbal)
5. Lenka Vojtková (armwrestling)

Kolektivy:
1. Armwrestling
2. Fotbal žákovská družstva
3. Stolní tenis „A“ družstvo žen

 
Speciální cena:
Hlucké mažoretky
2011
Jednotlivci:
1. Aneta Kučerová (stolní tenis)
2. Jaroslav Štůsek (armwrestling)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Martin Tuhý (florbal)
5. Milan Miroš (armwrestling)
 
Speciální cena:
Zdeněk Fusek (freestyle)
 
Kolektivy:
1. Armwrestling
2. Stolní tenis „A“ družstvo žen
3. Fotbal žákovská družstva