Hřbitovní 140
687 25 Hluk
DIČ: CZ00290939
Autor: Ludmila Rybnikářová
Soukromý prodejce pan Hrabal bude prodávat ve čtvrtek 12. 12. ve 13:30 na parkovišti v ulici Zahradní živé ryby. Zdrží se dle zájmu občanů asi 15 minut. Ceny prodávaných ryb: kapr I. třída 110 Kč/kg, kapr výběr 120 Kč/kg, tolstolobik 65 Kč/kg, amur 130 Kč/kg a pstruh 199 Kč/kg. Prodejce ryby na požádání zabije a vykuchá zdarma.
Dům dětí a mládeže zve na tradiční adventní dílničky, které se budou konat ve čtvrtek 12. 12. od 16:00 do 18:00 v prostorách DDM. V každé místnosti na Vás čekají výrobky, které si můžete zhotovit, ať už s pomocí rodičů nebo našich lektorů. Pro děti i dospělé je nachystán vánoční punč. Vše za symbolické ceny. Přijďte nasát vánoční atmosféru a strávit společné chvilky se svými blízkými.
Zelenina na náměstí v Hluku objednává na vánoční svátky vdolečky a trubičky. Dále nabízí sušené švestky, sušená jablka a vlašské ořechy.
Město Hluk žádá občany, kteří ještě nemají očipovány nádoby na SKO a chtějí tak učinit, aby kontaktovali co nejdříve pracovníka MÚ pana Martina Dostala na tel. č. 702 178 882 anebo emailem: martin.dostal@mestohluk.cz. Požadavek musí být ve tvaru: ulice, číslo popisné, velikost nádoby.
Senioři Hluk zvou na Silvenstrovskou taneční zábavu, která se bude konat v úterý 31. 12. v 19:00 ve velkém sále na tvrzi. Občerstvení vlastní – co si kdo přinese. K veselé náladě bude hrát duo Jiří a Saša ze Bzence. Společně přivítáme Nový rok 2025. Na hojnou účast se těší pořadatelé.
Rodina Šobáňova a Svobodova děkuje všem příbuzným a známým, kteří se přišli rozloučit s jejich tatínkem, bratrem, dědečkem, švagrem a strýcem panem Františkem Šobáněm.