Hluk už zve na Dolňácké slavnosti

Brožurka Dolňácké slavnosti

Se začátkem roku 2008 se objevily první propagační materiály na Dolnácké slavnosti, spojené s jízdou králů.

Dolňácké slavnosti jsou sice "až" v červenci, už nyní je ale nutné dát lidem o této významné kulturní události vědět. Na hlucké radnici se tak už objevily ve stovkách kusů první propagační materiály.

Na první straně uvidí všichni zájemci jezdce na koni, na poslední straně je zachycen mimo jiné mužský sbor a také mapka se zobrazením Hluku.

Uvnitř je kromě tří fotografií také program XX. Dolňáckých slavností, zatím bez konkrétních názvů vystupujících. Kromě této brožury existují také malé kartičky, opět s informací o červencových Dolňáckých slavnostech.

Propagační materiály se přitom už brzy rozletí do světa, 10. ledna například začíná v Brně hojně navštěvovaný Veletrh cestovního ruchu, Hluk se představí pod hlavičkou Mikroregionu Ostrožsko.

RB

Datum vložení: 5. 12. 2016 14:22