Dotazník

Kulturní akce města Hluk

Vážení občané,

město Hluk a městský úřad Hluk různými způsoby pomáhá našim studentům při zprostředkování školních praxí či psaní různých ročníkových, semestrálních, bakalářských nebo diplomových prací.

Nyní Vás občany žádá paní Hájková o vyplnění dotazníku, jehož výstupy nebudou sloužit jenom paní Hájkové pro účely zpracování diplomové práce, ale i pro město Hluk.

Bližší informace jsou uvedeny níže.

Ing. Martin Křižan, starosta města

Vážení spoluobčané a návštěvníci města Hluk,

prostřednictvím těchto stránek bych vás ráda požádala o vyplnění dotazníku, který se zabývá spokojeností kulturních akcí v našem městě. Dotazník dále nabízí možnost vyjádřit se k určitým tématům a zviditelnit tak i vaše podněty. Tímto může ukázat cestu, jak by mohla kultura města Hluk vypadat po tak dlouhé době vládních opatření. Vyhodnocení tohoto dotazníku bude sloužit pro reflexi nabízených služeb a současně získaná data budou zapracována do mé diplomové práce na VŠPP Ostrava. Budu ráda, když se zúčastní všechny věkové kategorie (širší spektrum respondentů má vyšší vypovídající hodnotu).

Děkuji vedení města za možnost zprostředkování.

Ivana Hájková

Vytvořeno: 1. 4. 2021