Druhé číslo Hluckých novin

Hlucké noviny si můžete zakoupit v Městské knihovně Hluk, Městském informačním centru Hluk a obchodech: Enapo, Zelenina Hájek, Drogerii, barvy laky – Rubáš a COOPu.

Vyšlo druhé číslo Hluckých novin, ve kterém přinášíme informace z jednání rady a zastupitelstva města. Informujeme o dění nejen v základní škole, v domě dětí, městské knihovně, ale také v hlucké farnosti a v mysliveckém sdružení. Přinášíme rozhovor s hluckých rodákem, generálním ředitelem Moravského zemského muzea Mgr. Jiřím Mitáčkem, PhD. a novým velitelem hluckých hasičů Petrem Šobáněm. Druhá část čísla je věnována Dolňáckým slavnostem s jízdou králů. Ve fotogalerii naleznete jezdce královské družiny, i krátké informace k připravovanému bohatému programu.

Vytvořeno: 21. 6. 2022
Poslední aktualizace: 21. 6. 2022 15:53