Klikni!

TÝDEN: 2088
CELKEM: 721989

Hlášení závad přes web

Vážení občané, pro zvýšení komfortu při hlášení vámi zjištěných závad v katastru města Hluk jsme se rozhodli pro dvouměsíční zkušební provoz hlášení pomocí mapového portálu. Jeho použití je určeno pro závady technického charakteru na majetku města či veřejném prostranství. Nahlášení probíhá za pomoci jednoduchého formuláře. K nahlášení závady slouží ikona „Hlášení závad“, která se nachází v pravém sloupci našich webových stránek. Po rozkliku této ikony vyberete možnost "Přidat hlášení" a kliknutím do mapy určíte místo, ke kterému se vaše hlášení vztahuje. Pro větší přehlednost v mapě použijte přibližovací tlačítko "+" v levém horním rohu. Zadané místo je možné změnit kdykoliv do odeslání hlášení. Ve formuláři poté vyberete kategorii hlášení a doplníte stručný popis. Lze též přiložit fotografii příslušného místa (maximální velikost fotografie je 8 MB). Po opsání kontrolního kódu a stisknutí tlačítka "Odeslat" se záznam uloží do databáze.
Správce aplikace bude následně upozorněn e-mailem na nový požadavek. Po zpracování hlášení bude problém předán k řešení a hlášení bude viditelné v mapě. Zpracování a odstraňování závad bude probíhat v rámci pracovní doby MěÚ Hluk. Hlášení prosím využívejte pouze pro závady technického charakteru, problémy související s dodržováním pořádku hlaste přímo na městskou policii.

Vytvořeno: 22. 1. 2019
Poslední aktualizace: 7. 5. 2019 19:59