Klikni!

Překlad (translations)

Návštěvnost:

Nabídka letních táborů DDM Hluk

DDM Hluk pro Vás připravil pestrou nabídku aktivit, jak trávit letní prázdniny. Právě dokončujeme přípravy na dva pobytové a několik příměstských táborů, ze kterých si vybere opravdu každý. Pevně věříme, že se epidemická situace zklidní a všechny letní akce se uskuteční.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách DDM v sekci „Tábory“, kde také můžete své děti přihlásit.

EASY ENGLISH 12. 7. – 16. 7. 2021

1Příměstský tábor zaměřený na výuku angličtiny je určen pro kluky i holky 5. – 9. tříd. Výuka probíhá zábavnou a aktivizující formou, tak jak se k létu sluší a patří. Děti se přesvědčí o tom, že angličtina a zábava mohou jít ruku v ruce. Kromě pravidelných dopoledních a odpoledních „lekcí“ je pro děti nachystán opět pestrý program plný her. Tábor povedou kvalifikovaní lektoři, z nichž jeden je rodilý mluvčí.

HLEDÁNÍ ZTRACENÉHO ČASU 19. 7. – 23. 7. 2021

2Od pazourku k internetu, tam a zase zpátky. Děti se s námi vydají na cestu časem a připomenou si život v dávných dobách. Krůček po krůčku, dobrodružství za dobrodružstvím se přiblížíme k tajemstvím našich předků. Střelba z luku nebo z praku, olympijské hry, celotáborová výzva a další překvapení už čekají na Vaše děti. Tábor se uskuteční v kempu Babí hora a je určený pro děti ve věku 6 – 12 let.

MAŽORETKOVÝ TÁBOR 26. 7. – 30. 7. 2021

3Bez tohoto tábora už si léto na DDM ani nedokážeme představit. Tento rok se uskuteční už 5. ročník. Jedná se o pobytový tábor, a jak už název napovídá, je určen pro aktivní mažoretky. Kromě trénování nových triků s hůlkou, při kterém si dají malé i velké slečny do těla, je připravený také pestrý program, jehož tématem jsou piráti. Děvčata se také mohou těšit na návštěvu zkušeného lektora NBTA, pod jehož vedením se naučí nové twirlingové prvky, a na výuku latinskoamerických tanců.

MINITÁBOR PRO PŘEDŠKOLÁKY „Z POHÁDKY DO POHÁDKY“ 2. 8. – 6. 8. 2021

4I mateřská školka musí mít někdy zavřeno, aby se mohly provést úpravy, které za běžného provozu uskutečnit nelze. Na základě poptávky tedy pro děti ve věku 4 – 6 let připravujeme minitábor. Denní režim je přizpůsobený tomu, který už děti ze školky dobře znají. Nebudou chybět pohádky, spousta hraní, výtvarné aktivity nebo odpolední siesta. Pitný režim i strava je zajištěna.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ! 9. 8. -13. 8. 2021

5Příměstský tábor určený pro žáky 1. stupně. Jak už název napovídá, děti se rozhodně nudit nebudou. Všeobecně zaměřený program pro kluky i holky je plný her a nejrůznějších aktivit, zábavy a pobytu v přírodě nebo výletu. Budeme si hrát, sportovat i tvořit. Děti na DDM přicházejí ráno, zde se o ně v průběhu dne starají naši interní i externí pracovníci a odpoledne odchází domů. Zajištěn je samozřejmě pitný režim i strava.

Vytvořeno: 11. 3. 2021
Poslední aktualizace: 11. 3. 2021 09:34