Pomoc Ukrajině

Vážení občané města Hluk, dnes 2.3.2022 nám byla zaslána informace prostřednictvím ORP Uherské Hradiště od Charity Uherské Hradiště, jak můžeme poskytnout individuální ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny.

Včera 1.3.2022 jste již prostřednictví městského webu obdrželi informace od Ministerstva vnitra, včetně informací Potravinové banky Zlínského kraje a možnostech přispění finančních darů.

Pokud máte ubytovací prostory a můžete pod svou střechu přijmout některou z žen s dětmi, které utekly z Ukrajiny před válkou, kontaktujte paní Lucii Ševčíkovou tel. 602 194 358 nebo na mail. adrese: lucie.sevcikova@uhradiste.charita.cz.

Pokud nás budete kontaktovat mailem, nezapomeňte přesně popsat, jaké prostory nabízíte, pro kolik dospělých osob a dětí, přesnou adresu místo - obec - město - ulice a číslo domu a telefonní číslo.

Za pomoc děkuje Charita UH a starosta Martin Křižan

Vytvořeno: 2. 3. 2022