Poplatek za domovní odpad a poplatek ze psa

Městský úřad Hluk oznamuje občanům, že s platností od 15. 2. 2021 je možné platit poplatek za domovní odpad a poplatek ze psa na rok 2021.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci upřednostňujeme platby převodem. Údaje k platbě jsou uvedeny na webových stránkách města Hluk v sekci Úřad – Místní poplatky – Předpis poplatků - Způsob úhrady.

Žádáme návštěvníky úřadu, kteří náš úřad navštíví, aby důsledně dodržovali hygienická opatření:

• použití ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének
  • dezinfekci rukou při vstupu do klientských prostor
  • dodržování odstupu mezi osobami alespoň 2 metry

Dále upozorňujeme občany, že  pytle na odpad budou vydávány jednorázově na  celý kalendářní rok.  O termínu a místě výdeje  budou včas informování.

Vytvořeno: 9. 2. 2021
Poslední aktualizace: 9. 2. 2021 15:29