movxxxxxxxxx

TÝDEN:4948
CELKEM:1639765

Ustavující zasedání Zastupitelstva města

Zastupitestvo městaVe středu 19. 10. 2022 byl na ustavujícím jednání zastupitelstva města Hluk zvolen starosta, místostarosta, zastupitelstvo města, rada města, finanční výbor a kontrolní výbor.

Starosta: David Hájek (ODS)

Místostarosta: Ing. Ondřej Kotačka (Obudíme Hluk)

Zastupitelstvo (21 členů): David Hájek, Mgr. Michaela Hrdinová, Ing. Martin Polách, Ing. et Ing. Zdeněk Horák, Ing. Jan Šimčík, Marie Plačková, Aleš Hrabalík (všichni ODS), Kateřina Říhová, Ing. Ondřej Kotačka, Ing. Silvie Šimčíková, Ing. Monika Buchtíková, Ing. Pavel Soška, Michal Kotačka, Jaromír Blaha (všichni Obudíme Hluk), Karel Bojko, Radek Salanci, Ing. Martin Křižan, Zdeněk Mitáček (všichni KDU-ČSL), Mgr. Martina Braunerová, Mgr. Zdeněk Botek a Ing. Pavel Křápek (všichni Hlučané)

Rada (7 členů): David Hájek, Mgr. Michaela Hrdinová, Ing. Martin Polách, Ing. et Ing. Zdeněk Horák (všichni ODS), Kateřina Říhová, Ing. Ondřej Kotačka a Ing. Pavel Soška (všichni Obudíme Hluk)