Poděkování za pořad pro starší spoluobčany

Rád bych tady na stránkách publikoval poděkování paní Marie Štastné, které se mou nepozorností nedostalo do vánočního čísla Hluckých novin. Jde o milé poděkování za odpoledne, věnované hluckým starším spoluobčanům.

„Zvonečky sa rozléhajů, tichů bílů krajinů,

vánoční čas přivítaly a všeckým to zkazujů.

Spokojenost, štěstí přejů, všem naší ludom dobrým,

aby v lásce svorně žili a neškodili druhým !“

Natal čas adventu – příchodu Ježíše Krista, kdy bychom se měli ztišit a zamyslet nad sebou každým. A právě o první neděli adventní, 30.11., vedly kroky dědečků a babiček na hluckou tvrz. Přijali pozvání od představitelů městského úřadu na už tradiční „Setkání se staršími občany“.

Starosta ing.Jan Šimčík po přivítání seznámil přítomné se vším, co se u nás vybudovalo i s plány do budoucna. A věřte, není toho málo ! O kulturní program se podělily děti z MŠ, školáci ze ZŠ – folklorní soubor Hluboček, mažoretky DDM a mladá kapela Kosenka.

Pro vzpomínky a radost hrála muzika „Polahoda“, se kterou jsme si všichni s chutí zazpívali písničky našeho mládí. V podvečer jsme se spokojeni, s přáním setkání na rok, rozešli domů.

Co ještě dodat? Velké díky všem účinkujícím, ale hlavně zaměstnancům městského úřadu, s přáním požehnaných svátků Vánoc a do nového roku hodně zdraví a pevných nervů!

Marie Šťastná

(Paní Štastné i vám čtenářům se velmi omlouvám - Radek Bartoníček)

Vytvořeno: 7. 12. 2016
Poslední aktualizace: 17. 1. 2017 03:47