Odeslat stránku e-mailem

Navigace

Obsah

Sportovec města Hluk

je anketa, ve které jsou pravidelně od roku 2011 oceněni zasloužilí hlučtí sportovci a funkcionáři do Síně slávy. Dále se oceňuje pětice nejlepších jednotlivců, trojice kolektivů a od roku 2014 mladí talenti. Od roku 2018 se začala oceňovat kategorie Kolektivy - práce s mládeží. Nepravidelně se uděluje speciální cena jednotlivci nebo kolektivu.
O pořadí rozhodují předsedové hluckých sportovních oddílů a členové sportovní komise města Hluk.
Slavnostní vyhlášení se každoročně koná poslední lednový pátek na hlucké tvrzi.

Webové stránky

Síň slávy hluckého sportu

2019: Karel Gášek (fotbal), Josef Nožička (fotbal), Jaroslav Plaček (basketbal), Josef Prajza (fotbal), Ladislav Ševčík (fotbal)

2018: Antonín Hejna (fotbal), Miroslav Konečný (fotbal), Antonín Lopata (fotbal), Petr Orság (atletika), Dako Pavič (kuželky)

2017: Pavel Dohnal (volejbal), Jaroslav Soviš (atletika), Ladislav Straka (fotbal), Antonín Ševčík (fotbal), František Štefaník (fotbal)

2016: Andrea Botková (stolní tenis), Hana Chytilová (aerobik), Zdeněk Malůšek (fotbal), Stanislav Sadílek (fotbal), Roman Vinca (basketbal)

2015: Josef Fanta (stolní tenis), Miroslav Hubáček (basketbal, atletika), Vojtěch Prajza (fotbal), František Směšný (fotbal), Pavel Soviš (fotbal)

2014: Zdeněk Horák (fotbal), Antonín Kočí (fotbal), Štěpán Pospíšek (stolní tenis), Radko Řehák (fotbal), Stanislav Vyskočil (fotbal)

2013: Jiří Hrabovský (fotbal), Jan Julínek (fotbal), Jaroslav Machala (basketbal), Antonín Ratajský (volejbal), Marie Vavřínková (mažoretky)

2012: Iveta Mitáčková (kulturitika), Zdeněk Botek (stolní tenis, TJ), Jaroslav Jurča (stolní tenis), František Podlas (fotbal), Antonín Zlínský (fotbal)

2011: Dušan Dobeš (atletika), Otakar Konečný (TJ), František Machálek (volejbal), Jan Nováček (stolní tenis), Milan Prajza (fotbal), František Ratajský (atletika, fotbal)

Výsledky jednotlivých ročníků

2019:

Jednotlivci:
1. Dušan Tesařík (armwrestling) 123 bodů
2. Tomáš Janča (florbal) 91 bodů
3. Jiří Fiala (basketbal) 71 bodů
4. Václav Vaculovič (armwrestling)  69 bodů
5. Martin Kukla (fotbal) 66 bodů

Kolektivy:
1. Armwrestling 56 bodů  
2. Florbalové „A“ družstvo mužů 55 bodů
3. Fotbalové „B“ družstvo mužů 29 bodů
4. Stolnětenisové „A“ družstvo mužů Spartak 28 bodů

Talenti:
Viktor Hájek (fotbal)
Ondřej Kozelek (stolní tenis)
Marek Lukáš (florbal)
Martin Nemrava (fotbal)
Ester Poláková (armwrestling)
Julie Pospíšková (florbal)
Maxmilián Širůček (stolní tenis)
Ondřej Šmíd (fotbal)
Štěpánka Vrzalová (stolní tenis)

Talenti – speciální cena:
Lucie Kučerová (basketbal)

Kolektivy – práce s mládeží:
Fotbal – mladší žáci (trenéři Aleš Hrabalík a Michal Podškubka)
Mažoretky Minivčeličky (trenérky Vendula Marková, Michaela Jančová a Michaela Marková)
Stolní tenis – přípravka a žáci (trenéři Monika Vybíralová a Vratislav Oslzla)

2018:

Jednotlivci:
1. Monika Vybíralová (stolní tenis) 97 bodů
2. Tomáš Olbert (florbal) 95 bodů
3. Dušan Tesařík (armwrestling) 83 bodů
4. Ondřej Plaček (basketbal) 74 bodů
5. Michal Galuška (fotbal) 71 bodů

Kolektivy:
1. Florbalové „A“ družstvo mužů 48 bodů
2. Stolnětenisové družstvo žen 44 bodů
3. Armwresling 37 bodů

Talenti:
Marek Dedek (florbal)
Matyáš Kolečkář (stolní tenis)
Kristýna Novotná (basketbal)
Natálie Páčová (mažoretky)
David Stašek (fotbal)
Marek Šantrůček (fotbal)
Antonín Štefaník (tenis)
Tomáš Tuhý (florbal)

Talenti – speciální cena:
Hana Marečková (tanec)

Kolektivy – práce s mládeží:
Basketbal – přípravka
Mažoretky Divošky
Stolní tenis – přípravka a žáci

2017:

Jednotlivci:
1. Jan Dohnal (fotbal)
2. Dušan Tesařík (armwrestling)
3. Tomáš Olbert (florbal)
4. Klára Nováková (mažoretky)
5. Tomáš Martiš (fotbal)

Jednotlivci – speciální cena:
Veronika Dufková (tanec)

Kolektivy:
1. Florbalové „A“ družstvo mužů
2. Armwrestling
3. Fotbalové „A“ družstvo mužů

Talenti:
Anna Gálová (florbal)
Adam Konečný (fotbal)
Vanesa Zlínská (fotbal)

Talenti – speciální cena:
Antonie Beníčková (basketbal)
Filip Hájek (judo)

Kolektivy – práce s mládeží:
Basketbalová přípravka
Mažoretky Mazlinky
Fotbal – mladší žáci

2016:

Jednotlivci:
1. Jan Dohnal (fotbal)
2. Vojtěch Duda (florbal)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Josef Fojtík (fotbal)
5. Václav Vaculovič (armwrestling)

Kolektivy:
1. Fotbalové „A“ družstvo mužů
2. Florbalové „A“ družstvo mužů
3. Mažoretky

Talenti:
Matěj Pančík (fotbal)
Klára Malíková (stolní tenis)
Martin Polách (florbal)
Václav Kremr (fotbal)
David Matejka (florbal)

Speciální cena:
Fotbalová starší přípravka

2015:

Jednotlivci:
1. Markéta Ševčíková (stolní tenis)
2. Radek Bihari (fotbal)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Richard Podškubka (florbal)
5. Jaroslav Štůsek (armwrestling)

Kolektivy:
1. Mažoretky Mazlinky 
2. Fotbalové družstvo starších žáků 
3. Florbalové „A“ družstvo mužů 

Talenti:
Zdeněk Frühauf (fotbal)
Aleš Hubáček (florbal)
Adam Koníček (fotbal)
Nikol Krůzová (armwrestling)
Lukáš Schuster (stolní tenis)
Ctibor Tichopádek (florbal)
David Zlínský (fotbal)

Talenti - speciální cena:
Samuel Hájek (judo)
Filip Jozefák (řecko-římský zápas)

2014

Jednotlivci:
1. Dušan Tesařík (armwrestling) 
2. Alexandr Machala (fotbal) 
3. Ondřej Plaček (basketbal)
4. Lenka Vojtková (armwrestling) 
5. Monika Vybíralová (stolní tenis) 

Kolektivy:
1. Florbal „A“ družstvo mužů
2. Fotbal „A“ družstvo mužů 
3. Armwrestling

Speciální cena:
Marek Omelka (motosport)

Talenti:
Vojtěch Dohnal (stolní tenis)
Pavel Frűhauf (fotbal)
Pavlína Pučíková (mažoretka)
Václav Škorec (fotbal)
Václav Vaculovič (armwrestling)

2013

Jednotlivci:
1. Dušan Tesařík (armwrestling) 
2. Zdeněk Botek (fotbal) 
3. Martin Zalubil (fotbal) 
4. Aneta Kučerová (stolní tenis) 
5. Robin Kollár (florbal) 

Kolektivy:
1. Fotbal „A“ družstvo mužů 
2. Florbal „A“ družstvo mužů 
3. Armwrestling 

Talenti:
Martin Frühauf (fotbal)
Antonín Mitáček (stolní tenis)
Tomáš Ševčík (fotbal)
Aneta Ševčíková (mažoretka)

2012

Jednotlivci:
1. Aneta Kučerová (stolní tenis)
2. Jaroslav Štůsek (armwrestling)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Ondřej Machala (fotbal)
5. Lenka Vojtková (armwrestling)

Kolektivy:
1. Armwrestling
2. Fotbal žákovská družstva
3. Stolní tenis „A“ družstvo žen

 
Speciální cena:
Hlucké mažoretky
2011
Jednotlivci:
1. Aneta Kučerová (stolní tenis)
2. Jaroslav Štůsek (armwrestling)
3. Dušan Tesařík (armwrestling)
4. Martin Tuhý (florbal)
5. Milan Miroš (armwrestling)
 
Speciální cena:
Zdeněk Fusek (freestyle)
 
Kolektivy:
1. Armwrestling
2. Stolní tenis „A“ družstvo žen
3. Fotbal žákovská družstva