Dobrovolnická brigáda na památkových domcích

Autor: Zuzana Hájková

Pojďte s námi odhalit a zachovat historická tajemství! Zažijte kouzelné dopoledne plné objevování a starých příběhů, co vás vrátí zpět v čase.

Pojďte s námi na nevšední dobrovolnickou brigádu, kde spolu oživíme ducha památkového domku v Hluku. Tento den bude plný opravování, objevování a vyprávění starých příběhů. Pomozte nám vrátit lesk starým skvostům a ucítit ducha dávných časů.

Přijďte prožít nezapomenutelné dopoledne, objevovat, restaurovat a vyprávět příběhy.

Přijďte nám pomoci dát dohromady věci, co mají svůj příběh a zachovat tak kousek naší historie pro další generace.

V případě deště se akce ruší - ale nechte se překvapit, co vše můžete objevit za slunečného dne!

Místo:

Památkové domky Na Rajčovně v Hluku (každý přijede sám)

Program:

9:00 - 10:00 Sraz účastníků. Čeká vás vřelé přivítání, úvodní slovo a komentovaná prohlídka památkových domků.

10:00 - 12:30 Začneme s prací na opravě historického nábytku, vyklízením půd a hledáním schovaných pokladů minulosti. Každý nález bude malé vítězství!

12:30 - 13:00 Přestávka na občerstvení, kde můžete vyprávět své zážitky a objevy s ostatními nadšenci. Můžeme se vrátit do vašeho dětství a vzpomínek, které vám staré předměty vyvolaly.

Jak to bude probíhat:

Po příjezdu na místo vás přivítá náš tým odborníků, co vás provedou celým procesem a ujistí se, že vaše práce přinese radost nejen vám, ale i hodnotu pro budoucí generace. Čeká vás nejen práce rukama, ale i srdcem!

Kolik to bude stát:

Účast na brigádě je úplně zadarmo. Vaším bonusem bude nejen dobrý pocit z užitečně stráveného dne, ale i praktické zkušenosti a třeba i nějaký ten dáreček, co si odnesete jako vzpomínku.

PŘIHLÁSIT SE