Práce na rekonstrukci dětského hřiště na Láně

Autor: Ondřej Kotačka

Práce na rekonstrukci dětského hřiště na Láně pokračují. Rýsuje se chodník a prostory pro nové atrakce či pískoviště. Na svých místech jsou už obě trampolíny. Čekají nás mlatové a travnaté povrchy, výměna plotu a práce okolo studny. V závěrečné fázi budou umístěny nové prvky (houpačka Riky a multifunkční sestava Yeti), altánek pro posezení, lavky, koše, vysázeny nové stromy a umístěno mobilní WC. Pokud se nic nepokazí, budeme koncem května hotovi a děti i rodiče se mohou těšit na krásné prostředí k trávení volného času.

Zároveň pracujeme na přípravě rekonstrukce dětského hřiště na panelácích a případně i "kluziště" vedle mateřské školy. Zde jsou stále ve hře dotační možnosti pomoci, a to přes MAS a Zlínský kraj.

O vývoji a dalších postupech budeme informovat, jakmile budeme vědět více.

Hezký den všem.