Hlášení rozhlasu 12. 4.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Na cyklostezce v Hluku na ulici Hlavní byl nalezen svazek klíčů se zeleno-bílým přívěskem. Kdo z občanů ho ztratil, může se přihlásit v pokladně MěÚ Hluk.

Od dnešního dne je v prodeji nové vydání Hluckých novin, které zakoupíte na obvyklých prodejních místech.

Loutkové divadlo EMIL a DDM Hluk vás srdečně zvou na loutkové představení Kašpárek v pekle, které se odehraje v sobotu 13. 4. v 16:00 v městském kině. Vstupné: děti 20 Kč, dospělí dobrovolné.

Město Hluk zve všechny, kteří se chtějí připojit k hodové chase, na první taneční zkoušku, která se uskuteční v sobotu 13. 4. v 18:00 v obecní restauraci.

V sobotu 13. 4. v 15:30 sehraje domácí fotbalové A mužstvo mužů Spartaku Hluk  mistrovské utkání jarní části sezóny s celkem FK Bystřice pod Hostýnem. Fanoušky srdečně zve výbor fotbalového oddílu.

V informačním centru jsou stále k zakoupení lístky na besedu Úsměvy Jaromíra Hanzlíka, která se bude konat v úterý 16. 4. od 19:00 v městském kině.

Pan Libor Svoboda pořádá kurzy angličtiny a španělštiny. Bližší informace na e-mailu info@liborsvoboda.cz.