Hlášení rozhlasu 17. 4.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Město Hluk zve občany na veřejné zasedání zastupitelstva města, které se bude konat ve středu 17. 4. v 17:00 v obecní restauraci.

Soukromý prodejce  Synek z Vacenovic bude prodávat ve středu 17. 4. od 14:30 do 15:00 na parkovišti v ulici Zahradní jablka golden, idaret, jonaprinc, cena 23 - 28 kč/kg a brambory balení 25 kg, cena 22 kč/kg.

Paní Josefíková (domácí potřeby v ulici Sokolská) oznamuje, že  ve čtvrtek 18. 4. má slevu 20–40 % na vybrané zboží.

Senioři Hluk zvou na další seniorskou besedu s názvem Hlucký slavíček. Beseda se uskuteční 23. 4. v 19:00 v obecní restauraci. K tanci a poslechu bude hrát duo J-S ze Bzence (Jiří Joura – klávesy, Alexandra Sedláčková – zpěv). Občerstvení – co si kdo přinese. Vstupné dobrovolné.

Rodina Staškova, Dvořákova a Hubáčkova oznamuje všem příbuzným a známým,  že jim zemřel syn, manžel, tatínek, dědeček, bratr, švagr a strýc pan Lubomír Stašek. Poslední rozloučení se zemřelým se bude konat v pátek 19. 4. ve 13:00 ve smuteční síni v Hluku. Rodina prosí příbuzné a známé, aby se přišli se zemřelým rozloučit.

parte

Česká firma Šohaj Strážnice bude prodávat ve čtvrtek 18. 4. od 10:00 do 11:30 na parkovišti v ulici Zahradní pánské košile s krátkým i dlouhým rukávem a jiné české textilní výrobky. Jedná se o pánské trenýrky, pánské boxerky, pánská a dámská pyžama, dámské a pánské noční košile, samostatné pyžamové kabátky a šatové zástěry. Výrobky se budou prodávat v klasických i nadměrných velikostech.

V informačním centru můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na besedu Češi a Hlučané na Rally Dakar, která se bude konat 27. 4. od 17:00 v městském kině. Cena vstupenky je 100 Kč.

Město Hluk zve všechny, kteří se chtějí připojit k hodové chase, na druhou taneční zkoušku, která se uskuteční v pátek 19. 4. v 19:00 v městském kině.

V sobotu 20. 4. v 16:00 proběhne v městském kině promítání animované pohádky Zlouni. Vstupné je 20 Kč.