Hlášení rozhlasu 19. 4.

Autor: Ludmila Rybnikářová

V prodejně zdravé výživy v Hluku se našly dioptrické brýle. Kdo z občanů je tam zapomněl, může se o ně přihlásit v pokladně MěÚ Hluk.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat v pátek 19.4. od 10:10 do 10:30 na parkovišti v ulici Zahradní sazenice jahod, skalniček a bylinek, konzumní brambory, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Prodejce dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky.

Město Hluk zve všechny, kteří se chtějí připojit k hodové chase, na druhou taneční zkoušku, která se uskuteční v pátek 19. 4. v 19:00 v městském kině.

Firma Kohaplant, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin, uskuteční  v sobotu 20. 4. od 8:00 na parkovišti v ulici Zahradní prodej ovocných stromků různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou cenu 215 Kč. V nabídce jsou i pozdní odrůdy se zvýšenou odolností vůči mrazu.

V sobotu 20. 4. v 16:00 proběhne v městském kině promítání animované pohádky Zlouni. Vstupné je 20 Kč.

Soukromá podnikatelka ze Slovenska bude vykupovat v pondělí 22. 4. od 16:30 do 18:00 na parkovišti v ulici Zahradní starodávné kašmírové fěrtůšky všech barev za velmi vysokou cenu. Fěrtůšky mohou být i rozpárané nebo dětské.

V informačním centru můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na besedu Češi a Hlučané na Rally Dakar, která se bude konat 27. 4. od 17:00 v městském kině. Cena vstupenky je 100 Kč.

Senioři Hluk zvou na další seniorskou besedu s názvem Hlucký slavíček. Beseda se uskuteční 23. 4. v 19:00 v obecní restauraci. K tanci a poslechu bude hrát duo J-S ze Bzence (Jiří Joura – klávesy, Alexandra Sedláčková – zpěv). Občerstvení – co si kdo přinese. Vstupné dobrovolné.