Hlášení rozhlasu 22. 4.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Soukromá podnikatelka ze Slovenska bude vykupovat v pondělí 22. 4. od 16:30 do 18:00 na parkovišti v ulici Zahradní starodávné kašmírové fěrtůšky všech barev za velmi vysokou cenu. Fěrtůšky mohou být i rozpárané nebo dětské.

U koupaliště byly nalezeny dva klíče. Majitel se může přihlásit v pokladně MěÚ Hluk.

Před MěÚ v Hluku byl nalezen fialový klíč na černé šňůrce. Majitel se může přihlásit v pokladně MěÚ Hluk.

Senioři Hluk zvou na další seniorskou besedu s názvem Hlucký slavíček. Beseda se uskuteční 23. 4. v 19:00 v obecní restauraci. K tanci a poslechu bude hrát duo J a S z Bzence (Jiří Joura - klávesy, Alexandra Sedláčková - zpěv). Občerstvení - co si kdo přinese. Vstupné dobrovolné.

Město Hluk oznamuje, že firma Rumpold provede svoz plastů ve žlutých pytlích ve středu 24. dubna.

V informačním centru můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na besedu Češi a Hlučané na Rally Dakar, která se bude konat v sobotu 27. 4. od 17:00 v městském kině. Cena vstupenky je 100 Kč.

V informačním centru byl zahájen předprodej vstupenek na koncert Trio PaCoRa, který se uskuteční 16. 5. v 18:00 v sále ZUŠ Hluk u příležitosti křtu nového cimbálu. Cena vstupenky je 100 Kč.

Hasiči Hluk pořádají v sobotu 27. 4. od 8:00 sběr starého železa. Žádáme občany, aby železo přichystali před své domy. Těžké věci pomohou hasiči vynést z domu.

V sobotu 27. 4. v 16:00 sehraje domácí fotbalové A mužstvo mužů Spartaku Hluk další mistrovské utkání jarní části sezóny s celkem SK Boršice. Dorost sehraje své mistrovské utkání v neděli 28. 4. v 10:00 dopoledne s celkem Holešova. Fanoušky srdečně zve výbor fotbalového oddílu.

Rodina Staškova, Dvořákova a Hubáčkova děkuje všem příbuzným a známým, kteří se přišli rozloučit s jejich synem, manželem, tatínkem, dědečkem, bratrem, švagrem a strýcem panem Lubomírem Staškem.