Hlášení rozhlasu 26. 4.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Hasiči Hluk pořádají v sobotu 27. 4. od 8:00 sběr starého železa. Žádáme občany, aby železo přichystali před své domy. Těžké věci pomohou hasiči občanům vynést z domu.

V sobotu 27. 4.  v 16:00 sehraje domácí fotbalové A mužstvo mužů Spartaku Hluk  další mistrovské utkání jarní části sezóny s celkem SK Boršice. Dorost sehraje své mistrovské utkání v neděli 28. 4. v 10:00 dopoledne s celkem Holešova. Fanoušky srdečně zve výbor fotbalového oddílu.

Oznamujeme, že v úterý 30. 4. bude Městský úřad v Hluku z důvodu školení do 13:00 uzavřen.

Město Hluk a ZUŠ Hluk vás srdečně zvou na již 14. ročník přehlídky dětských cimbálových muzik Hucký bombóz, který se uskuteční v úterý 30. 4. od 18:00 v sále kultury (v kině). Těšit se můžete na cimbálové muziky z Hluku, Starého Města a Zlína. Vstupné dobrovolné.