MŠ bude o prázdninách uzavřena

Od 1. 7. 2023 do 15. 8. 2023 bude probíhat plánovaná kompletní rekonstrukce elektroinstalace včetně přípravy pro chystané nové třídy.

Na úklid a přichystání všeho potřebného na nový školní rok počítáme se dvěma dalšími týdny v srpnu, tudíž mateřská škola bude celé prázdniny uzavřena. Abychom pomohli rodinám s péčí o děti během tohoto období, kdy jsou v práci, hledali jsme možnosti dočasného přestěhování. Jelikož i paní učitelky si potřebují odpočinout a vybrat dovolené, domluvili jsme se uzavření školky pouze pro měsíc červenec. Během tohoto měsíce budou mít rodiče možnost si domluvit umístění svých dětí do MŠ Dolní Němčí a MŠ Vlčnov. Od 31. 7. pak bude možnost umístit děti do hlucké školky, a to do Šmoulíčkové třídy na náměstí a školní družiny ZŠ. Více informací a možnost zápisu dětí do tříd během prázdnin poskytne ředitelka MŠ Hluk paní Lenka Habartová. Děkujeme za spolupráci a ochotu při řešení této situace všem zainteresovaným a rodiče prosíme o toleranci a pochopení. Krásný prodloužený víkend všem.

Ing. Ondřej Kotačka

místostarosta města Hluk