Hřbitovní 140
687 25 Hluk
DIČ: CZ00290939
Dlouho připravovaná rekonstrukce silnice II/495, tedy hlucké Hlavní ulice, zná svůj termín, respektive termíny, realizace. Oproti původnímu plánu jednorázové rekonstrukce se z důvodu kapacitních možností zhotovitele bude jednat o dvě etapy.
První nás čeká ještě v letošním roce, a to od září do listopadu. Týkat se bude úseku od cehúzku z Hlavní ulice do Sadové po náměstí. Průjezd zde bude zajištěn kyvadlově pomocí semaforů.
Druhá etapa je v plánu od dubna do července 2025. Začínat bude od výjezdu z Boršické na Hlavní ulici a končit bude u odbočky na Ohřeblo. Tento úsek bude neprůjezdný, a to i z důvodu rekonstrukce mostu přes Padělský potok. Objízdné trasy povedou přes okolní obce. V případě zájmu o více informací můžete volat Ing. Botkovi na číslo 702 178 964 či psát na email pavel.botek@mestohluk.cz.
Věříme, že obě etapy společně úspěšně zvládneme. Odměnou nám všem bude vyšší komfort na cestě i podél ní, stejně jako zvýšená bezpečnost. Děkujeme za shovívavost a spolupráci, hezký den všem.