Menu
Město Hluk

Uzavírka mostu do průmyslové zóny

Uzavírka mostu do průmyslové zóny 1

Autor: Ondřej Kotačka

Od pondělí 13. dubna započnou práce na realizaci nového mostu do průmyslové zóny. Jak jsme už několikrát avizovali, omezení plynoucí z neprůjezdnosti mostu se dotknou nás všech a my bychom rádi všechny poprosili o zvýšenou opatrnost a sníženou rychlost po celém Hluku.

Osobní auta se budou do průmyslové zóny a z ní moct dostat ulicemi Družstevní II a Družstevní I. Pro nákladní auta a zemědělskou techniku vede objízdná trasa přes Boršickou ulici, panelovou cestou nad Horními Drahami a kolem sběrného dvoru. Pro pěší bude postavena provizorní lávka v místě stávajícího dopravního mostu.

Hotovo bude nejpozději do 16. srpna. Děkujeme všem za ohleduplnost a zvýšenou obezřetnost.

Krásný den.

Hluk Město Hluk

nahoru