Město Hluk

Hlášení rozhlasu 13. 5.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Senioři Hluk zvou na další seniorskou besedu, která se bude konat v úterý 14. 5. v 19:00 v obecní restauraci na náměstí v Hluku. K tanci a poslechu bude hrát kapela Pohoda.

Městská knihovna v Hluku oznamuje svým čtenářům, že z důvodu aktualizace fondu bude v úterý 14. 5. dopoledne zavřena.

V informačním centru jsou k zakoupení lístky na koncert Trio PaCoRa, který se odehraje při příležitosti křtu cimbálu ve čtvrtek 16. 5. od 18:00 v sále kultury (kině). Cena vstupenky je 100 Kč.

Zveme ženy na kurz moderní sebeobrany, který se bude konat v úterý 21. 5. od 17:00 do 19:00 v obecní restauraci na náměstí v Hluku. Zaváděcí cena je 800 Kč. Na kurzu se naučíme, jak nebýt snadným cílem, jak rozpoznat agresora, jak použít hlas jako zbraň a snadný fyzický nástroj. Přihlašování na: nyvltova@moderni-sebeobrana.cz.

Od středy 15. 5. do neděle 19. 5. proběhne tzv. kytičková sbírka, Český den proti rakovině. Do této již tradiční celostátní sbírky můžete letos přispět i na pevných místech v Hluku, a to v knihovně a informačním centru. Žlutou kytičku měsíčku lékařského si můžete zakoupit v informačním centru od středy 15. 5. do pátku 17. 5. od 9:00 do 16:00. V knihovně pak ve čtvrtek 16. 5. od 9:00 do 17:00 a v pátek 17. 5.  od 9:00 do 14:00. Minimální příspěvek za kytičku je 20 Kč.

Rodina Pančíkova oznamuje všem příbuzným a známým, že jim zemřel syn, manžel, tatínek, dědeček, bratr, švagr a strýc pan Antonín Pančík. Pohřeb zemřelého se bude konat ve středu 15. 5. v 15:00 v chrámu Páně sv. Vavřince v Hluku. Rodina prosí příbuzné a známé, aby zemřelého doprovodili na jeho poslední cestě.

parte

Rodina Dufkova a Hrubá oznamuje všem příbuzným a známým, že jim zemřel manžel, tatínek, dědeček a strýc pan František Dufka. Pohřeb zemřelého se bude konat ve čtvrtek 16. 5. v 15:00 v chrámu Páně sv. Vavřince v Hluku. Rodina prosí příbuzné a známé, aby zemřelého doprovodili na jeho poslední cestě.

parte

Rodina Kovaříkova, Čajkova a Směšná děkuje všem příbuzným a známým, kteří se přišli rozloučit s jejich maminkou, babičkou, sestrou, švagrovou a tetou paní Annou Kovaříkovou.

Hluk Město Hluk